День історика учасники гуртка “Чорна рада” провели в робочій атмосфері

28 березня увазі всіх зацікавлених була запропонована віртуальна мандрівка по вулицям Сєвєродонецька. Богдан Міссюра, Валентин Кравченко, Вікторія Мельник, Михайло Кухтін розповіли про складність топоніміки Сєвєродонецька та розкрили таємниці вулиць Смєтаніна, Б. Ліщини, Вілєсова, Курчатова, Сосюри, проспектів Гвардійського та Хіміків.

 “Виявляється ми ходимо вулицями, названими на честь людей, які все своє життя присвятили розвитку науки й права не лише в місті, але й в державі в цілому. Хоча є ряд спірних моментів, втім для того ми й проводимо засідання, щоб у здоровій дискусії доходити до консенсусу”, – зазначив курсант Михайло Кухтін.

Також гуртківці продовжили знайомство з історією Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка. Т.в.о. завідувача кафедри організації правоохоронних та судових органів Микола Яковенко розповів про Миколу Курочку – одного з родоначальників кафедри організації правоохоронних та судових органів, людину, яка була не лише взірцевим прокурором, займавши цю посаду майже 20 років, але й талановитим викладачем, який знайшов своє продовження в учнях.

«Ми маємо ким і чим пишатися! Луганщина багатогранна лише треба її для себе відкрити»,– підкреслила керівник гуртка Вікторія Пилипенко.