Визначені кращі пошановувачі Шевченківського Слова

21 лютого курсанти і студенти ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка взяли участь у відбірковому етапі літературно-мистецького конкурсу «Шевченківські читання – 2018».

Хлопці і дівчата декламували уривки з різних за жанром творів Великого Кобзаря.  А оцінювало молодь почесне журі, до складу якого увійшли проректор університету В’ячеслав Кім, доктор юридичних наук, доцент, завідувач кафедри державно-правових дисциплін Володимир Нестерович, кандидат юридичних наук, доцент кафедри державно-правових дисциплін Іван Загоруй, начальник навчально-методичного відділу Володимир Веретянніков та доцент кафедри юридичної лінгвістики та документознавства Ольга Максименко.

Розуміння тексту, майстерність володіння словом(донесення до слухача суті твору) та ораторські здібності учасників (емоційність, експресивність) стали ключовими критеріями у виборі кращих декламаторів літературно-мистецького змагання.

Прослухавши та оцінивши виступи конкурсантів журі розподілило місця таким чином: I місце – Денис Явиця; II місце – Дмитро Сухов і Катерина Заїка, III місце – Іван Савченко та Олексій Литвиненко.

За результатом конкурсу  Денис Явиця як переможець відбіркового етапу представлятиме наш університет на Шевченківських читаннях в березні в Національній академії внутрішніх справ у м. Київ. Бажаємо Денису успіху, натхнення і наснаги!