Відкрита лекція на тему «Діяльність Міжнародної організації кримінальної поліції – Інтерпол»

17 лютого в Луганському державному університеті внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка для молодих поліцейських було організовано зустріч з начальником сектору міжнародного поліцейського співробітництва ГУ НП України в Луганській області Денисом Скляніченко.

Під час спілкування з курсантами, він розповів про історію створення Міжнародної організації кримінальної поліції – Інтерпол та членства Україні в цій організації. Було приділено увагу основним напрямам роботи Департаменту міжнародного поліцейського співробітництва Національної поліції України, особливостям обміну інформацією між державами-учасницями МОКП – Інтерпол, розшуку осіб, функціонування системи міжнародних розшукових циркулярів, процедури екстрадиції.

Молодих поліцейських цікавили питання щодо вимог до кваліфікації осіб, які можуть обіймати посади у підрозділах міжнародного поліцейського співробітництва, вимог до рівня володіння іноземними мовами, строків та особливостей виконання запитів держав – учасниць цієї організації та ін.

Проведення подібних заходів сприятиме поліпшенню практичної спрямованості підготовки майбутніх правоохоронців.