Масляна відбулася – весна розпочалася!

16 лютого в Луганському державному університету внутрішніх справ імені Е. О. Дідоренка відбулося святкування Масляної. Разом з курсантами і студентами проводжали зиму Радник Міністра внутрішніх справ Іван Варченко, заступник голови Луганської обласної державної адміністрації Ольга Лішик, начальник ГУНП України в Луганській області Сергій Коміссаров, директор Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації Юрій Стецюк та настоятель Храму Почаївської ікони Божої Матері протоієрей Олександр.

  

Студентсько-курсантський актив університету, одягнений в колоритні національні костюми, пригощав почесних гостей, викладачів, курсантів і студентів вишу млинцями та солодощами, приготовленими і  напеченими власноруч.

Кожен охочий зміг скуштувати різноманітні смаколики. Всі презентовані блюда були  справжніми витворами кулінарного мистецтва, які вражали своєю оригінальністю та смаком. А народні пісні, що супроводжували свято,  створювали атмосферу яскравого українського народного гуляння. Переможцями в кулінарній битві стали: 102 взвод – I місце; 101 взвод – II місце та 105 група – III місце.

Далі святкування перетекло в спортивне русло. Учасники, серед яких були і учні Сєвєродонецької школи-інтернат, випробували себе в різних силових змаганнях: армреслінг, естафета з гирями, штовхання автомобілю тощо. Кожен переможець був нагороджений грамотами і медалями.

«Приємно, що вихованці нашого університету пройнялися часами минулих традицій, народних гулянь, стародавніх обрядів. Сьогодні панувала атмосфера тепла і доброзичливості, згуртованості і приємних відчуттів та здорової спортивної конкуренції», – зазначив ректор вишу Віталій Комарницький.

Ближче до вечора традиційно розпалили велике багаття, в центрі якого було встановлено солом’яне опудало зими, та всі охочі приєдналися до хороводу з піснями і танцями навколо вогнища.