Маленькі правоохоронці завітали до університету

21 лютого школярі з Новоайдарської школи-гімназії, які є членами громадської організації «Право та ми!» відвідали Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка. В жвавій бесіді з ректором університету Віталієм Комарницьким молодь дізналась про історію створення вишу, його сталий розвиток, переламний момент у житті навчального закладу: передислокацію до Сум, Миколаєва та врешті решт повернення на Луганщину. Хлопці та дівчата цікавились спеціальностями, за якими готують фахівців в університеті, вимогами вишу до вступників, перевагами навчання в ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка та всіма тонкощами отримання юридичної освіти  в якості курсанта, і в якості студента.

    

Під час екскурсії закладом школярі побачили його матеріально-технічну базу, умови навчання і проживання. Особливо сподобався мультимедійний лазерний тир, в якому вони мали змогу випробувати свої сили та постріляти з різних видів учбової зброї.

В кінці зустрічі маленькі охоронці правопорядку наголосили, що ще обов’язково повернуться в Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка, втім вже в якості абітурієнтів.