Зустріч з керівництвом управління юстиції

25 січня курсанти та студенті університету зустрілися з начальником Головного територіального управління юстиції у Луганській області Тетяною Філатовою. Головною темою бесіди стало обговорення загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції Україн “Я МАЮ ПРАВО!”, стратегічним завданням якого є підвищення рівня знання українців щодо своїх прав у різних сферах життя.

Молоді поліцейські дізналися про історію виникнення, нормативно-правову базу проекту та шляхи його реалізації на Луганщині.   «Мета проекту в цілому – сформувати нову правову культуру у суспільстві, що забезпечить сталий розвиток України як сучасної правової демократичної держави», – наголосила Тетяна Філатова.

Начальник управління також розповіла про інформаційні намети «Перехрестя правди», в яких  працівники юстиції надають консультації та наочні матеріали у вигляді методичних рекомендацій і брошур, контактну інформацію щодо усіх структурних підрозділів управління юстиції і органів безоплатної вторинної правової допомоги.

Особливу жвавість у хлопців і дівчат викликав відеоролик щодо діяльності Головного територіального управління юстиції у Луганській області з використанням пісочної анімації.