Знаряддя слідчого: курсанти та студенти ознайомились з основними засобами криміналістичної техніки

22 січня відбулося перше в новому році засідання наукового гуртка університету з криміналістики. Засідання провів керівник гуртка, кандидат юридичних наук, старший викладач кафедри загальноюридичних дисциплін Артем Коваленко. Цього разу курсанти та студенти вишу ознайомилися з засобами криміналістичної техніки на прикладі уніфікованої криміналістичної валізи зі знаряддям, що забезпечує виявлення, фіксацію і найпростіше попереднє дослідження слідів на місці події.

Члени гуртка змоделювали окремі слідчі (розшукові) дії та спробували себе в ролі слідчих та спеціалістів-криміналістів. Зокрема, за допомогою техніко-криміналістичних засобів було здійснено фотографічну фіксацію місця події, оглянуто та описано зразки холодної зброї, виявлено та скопійовано сліди пальців рук.

Крім того, молоді криміналісти відпрацювали дактилоскопічну реєстрацію особи та за допомогою спеціального програмного забезпечення склали композиційний портрет особи за усним описом її зовнішності.

Засідання наукового гуртка університету з криміналістики у 2018 році планується проводити два рази на місяць. Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до його роботи. За детальною інформацією звертайтеся на кафедру загальноюридичних дисциплін.