Знайомство з мешканцями підводного світу

26 грудня курсанти ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка відвідали клуб любителів акваріумістики «НЕОН і К». Під час екскурсії молодь дізналась, що клуб був створений як некомерційний проект. Мешканці цих акваріумів раніше жили в квартирах працівників Сєвєродонецького «АЗОТ». Поступово захоплення кількох людей вийшло за рамки домашнього: їх ініціативу підтримали керівники заводу – виділили приміщення та допомогли обладнати виставковий зал.

Хлопці та дівчата познайомились з представниками водної фауни Південної Америки, Південно-Східної Азії, Африки, що мешкають тут у штучних водоймах.  Але щоб умови утримання вихованців були ідеальними, кажуть акваріумісти, необхідні знання з області біології, хімії, географії, фізики. Наприклад, важливу роль відіграє жорсткість і кислотність води, та й будь-яка дрібниця в акваріумі – пісок, камінчики, рослини – повинна бути максимально наближена до природного середовища.

Майбутні поліцейські зазирнули до лабораторії клубу, де під дбайливим наглядом фахівців з ікринок з’являються мальки. Це обмінний фонд. Пройде зовсім небагато часу, і підросли рибки відправляться в Німеччину, Сінгапур, Малайзію та інші країни, щоб оселитися в акваріумах любителів підводного світу.