Учні 10-11 класів шкіл Луганщини дізналися як стати курсантом або студентом ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка

9 грудня Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка провів день відкритих дверей для школярів Луганської області. Співробітники вишу надали інформацію учням випускних класів щодо умов вступу, розповіли про  спеціальності  та напрямки підготовки,  переваги здобуття вищої юридичної освіти в університеті та перспективи  подальшого працевлаштування в лавах Національної поліції.

Молодь отримала інформаційні буклети та відповідь на всі запитання, які стосувалися процесу навчання, житлових та побутових умов для курсантів. Представники ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка підкреслили, що університет чекає на всіх бажаючих здобути вищу юридичну освіту та отримати конкурентоспроможній диплом.