Нові ідеї вдосконалення роботи прокурора очима молоді

27 грудня відбулось нагородження учасників першого регіональний етапу Всеукраїнського конкурсу творчих та наукових робіт серед студентів вищих навчальних закладів області на тему прокурорсько-слідчої діяльності.

Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О Дідоренка на конкурсі представили Яна Лусік, Владислав Соловей, Дар’я Топчій, Карина Костенко, Вікторія Склонна та Оксана Кошева.

У своїх роботах курсанти та студенти показали, як вони бачать роботу прокурора, вказали на недоліки і зазначили шляхи їх усунення. Також у роботах конкурсантів міститься ряд нових, прогресивних, сучасних, європейських ідей до зміни підходу щодо роботи прокурора.

Конкурсна комісія, до складу якої увійшла й  доцент кафедри загальноюридичних дисциплін університету Валентина Беднарська, оцінюючи творчі роботи, врахувала креативність та можливість використання результатів робіт у практичній діяльності.

«Студентство – це майбутнє нашої країни, тому ви кожного дня повинні прагнути до нових звершень, відстоювати активну громадянську позицію. Бажаю усім вам успіхів та вітаю із прийдешніми новорічними святами»,  – привітав всіх учасників прокурор Луганської області Володимир Янко.

Нагадаємо, конкурс започаткувала Генеральна прокуратура України спільно з Міністерством освіти і науки України. Конкурсантам були запропоновані 2 теми: «7 кроків до покращення роботи прокурора» та «7 кроків прокурора назустріч суспільству».