«Луганська збірна» – переможниця Слобожанської Ліги Сміху

11 грудня в м. Харків відбувся фінал III Чемпіонату України з гумору «Слобожанська Ліга Сміху». Перше місце посіла команда співробітників Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка «Луганська збірна».

 

У фіналі зустрілися чотири команди, які завзято виборювали перемогу. Після конкурсів полотно і музичний номер вибували по одній команді.  В другій частині Чемпіонату залишилось лише два претенденти на кубок: «Луганська збірна» та «#GoBro». Втім, після імпровізаційного батлу, хто на цій сцені є найсмішнішими та найвеселішими, сумнівів вже не було.

Тренер команди Юрій Ткач в перемогу своїх підопічних вірив з самого початку. Він впевнений, коли щось робиш із задоволенням, то результат іншим бути і не може.

Ректор ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка Віталій Комарницький та проректор Микола Карчевський привітали хлопців з кубком та побажали завжди вірити в себе й надалі впевнено крокувати до перемоги.

А 21 грудня вже учасники команди «Луганська збірна» виступатимуть в ролі тренерів. В м. Рубіжне відбудеться Новорічний фестиваль КВН серед студентських команд навчальних закладів Луганської області, в якому братимуть участь студенти Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О.Дідоренка. Бажаємо молоді успіхів та бути гідними вихованцями своїх переможців-тренерів.