Курсанти університету відвідали кінотеатр

Цими вихідними майбутні поліцейські переглянули повнометражний художній фільм режисера Ахтема Саїтаблаєва «Кіборги», в якому показані будні бойового чергування групи українських бійців в Донецькому аеропорті. У кожного з них своя історія, свої принципи, свої переконання і звички, але об’єднує їх одне – любов до своєї рідної землі, до України. Герої «Кіборгів» як і в житті – люди, яким страшно, у яких серце болить за улюблених, яким боляче, але в потрібний момент, коли потрібно приймати рішення і діяти, все це йде на другий план.

«Під час перегляду фільму я був вражений не спецефектами або грою акторів, а усвідомленням того, що всі показані бойові дії відбувалися в нашій Україні, де я народився, живу та вчуся. Фільм переносить нас у страшні бої за Донецький аеропорт ім. Сергія Прокоф’єва, де воювали дві сторони: наші брати, які проливали кров за нашу землю і російські окупанти, які хотіли відібрати в нас нашу волю та незалежність, які вбивали ні в чому не повинних людей, руйнували їх будинки, руйнували все їх життя. Найбільш мені сподобалося в фільмі бойовий дух українських солдат, які тримали Донецький аеропорт, навіть у саму складну годину, коли здавалося що вже немає ні якого виходу. Я дуже сподіваюсь, що ця війна закінчиться, й нарешті українці будуть жити в злагоді та спокою, та наші кордоні залишаться незламні», – поділився своїми враженнями курсант Михайло Кухтін.

«Мої враження щодо фільму “Кіборги” передати неможливо. З одного боку позитивні, тому що переглянувши цей фільм я побачив як український народ прагне до перемоги та незалежності, а з іншого боку дуже сумні, так як усі ці події відбуваються на моїй рідній землі. Продивившись цей фільм також стають зрозумілі події на Донбасі в цілому. Усім рекомендую подивитися та усвідомити суть цього фільму», – додав курсант Данило Добрєв.