Зустріч з олімпійськими призерами.

11 листопада на базі Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е. О. Дідоренка пройшов відкритий «Олімпійський урок» для курсантів вишу та вихованців Сєвєродонецької школи-інтернат. На заході були присутні голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Вадим Стеценко, начальник Луганського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН Віктор Острєцов, начальник Донецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН Ігор Нестеренко, начальник Управління молоді та спорту Лугнаської ОДА Антон Волохов, голова Луганського відділення НОК України Микола Кравченко, та Олімпійські чемпіони Віктор і Ольга Бризгіни.

Під час уроку молодь дізналась про найрізноманітніші олімпійські види спорту, історію Олімпійських ігор та поповнила свої знання іменами й досягненнями видатних спортсменів України та Луганської області зокрема.

Чемпіон Олімпійських ігор Віктор Бризгін провів з усіма присутніми ігрову вікторину, в якій за кожну правильну відповідь хлопці та дівчата отримали символічні подарунки.

Цей захід проводиться вже понад п’ятнадцять років. Та, за словами організаторів, сприяє вихованню почуття патріотизму, гордості за успіхи наших земляків, та впливає на формування позитивного відношення до фізичної культури, спорту та здорового образу життя.