Вшанування Великого Кобзаря.

22 листопада в ЛДУВС імені Е. О. Дідоренка стартував I етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Курсанти-першокурсники виконали завдання, на  теми пов’язані з культурою, мораллю, духовними цінностями українського народу, які формують почуття  віри в щасливе майбуття Української держави, про яку мріяв і писав у своїх творах Шевченко. Завдання були підготовлені викладачами кафедри соціально-гуманітарних дисциплін університету.

  

Переможцям фінального III етапу Конкурсу, які наберуть найбільшу кількість балів, МОН рекомендуватиме призначення стипендій Президента України.

 Довідково: Відповідно до указу Президента України від 30 вересня 2010 року № 928, Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка проходить щорічно. Він спрямований на підвищення рівня знань з української мови і літератури, рідних мов і літератур, виховання у молодого покоління любові до мов Українського народу, забезпечення їх всебічного розвитку.