Привітання від професора, Директора Центру україністики ім. Миколи Зерова в Університеті ім. Монаша Марка Павлишина з нагоди Дня української писемності та мови.

Шановні колеґи, шановні курсанти, шановні студенти!

Дозвольте привітати Вас від імені Центру україністики Університету ім. Монаша в Мельбурні, Австралія, з Днем української писемності та мови. Ви відзначаєте цей День, 9-го листопада, поряд із громадянами України, людьми українського походження за її межами та всіма, кому не байдужі українська культура та чільна її складова частина, українська мова.

Ми знаємо принаймні в загальних рисах про особливо важкі умови, в яких існує Ваш університет – у своєрідній «діаспорі», передислокований в умовах війни та окупації на нове місце, з щойно відновленим, після трьох років, навчанням.

Будьте впевнені, що колеґи, аспіранти та студенти Центру ім. Зерова солідарні з Вами й турбуються Вашою долею. Бажаємо Вам швидкого повернення в місто, назву якого носить Ваш університет, а українській писемності та мові, що їх особливо святкуємо сьогодні, процвітання як на Вашій батьківщині, так і серед Ваших однодумців тут в Австралії.

 

З повагою та найкращими побажаннями,

професор, Директор Центру україністики

ім. Миколи Зерова в Університеті ім. Монаша                                                                 Марко Павлишин