Представники моніторингової місії ОБСЄ в Україні завітали до Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е. О. Дідоренка.

17 листопада курсанти-першокурсники зустрілись з представниками моніторингової місії ОБСЄ в Україні. Під час зустрічі майбутні поліцейські дізналися про історію заснування організації, структуру, діяльність і особливості роботи в Україні. Представники місії розповіли курсантам, що метою роботи моніторингової місії є збір інформації, встановлення фактів і звітності про ситуацію з безпеки. До повноважень СММ не входить робити висновки або проводити будь-які розслідування.

     

Спостерігачі акцентували увагу, що моніторингова місія в своїй діяльності дотримується принципів об’єктивності, що є необхідною умовою організації ефективної взаємодії сторін конфлікту.

Курсанти активно брали участь в бесіді, задавали багато питань, зачіпаючи злободенні проблеми.

По закінченню зустрічі гості зазначили, що багато вихованців ЛДУВС імені Е. О. Дідоренка вільно володіють англійською мовою, вміють вести дискусії та в курсі багатьох сучасних подій і трендів. Також була досягнута домовленість про проведення таких заходів з молоддю на регулярній основі.