Співробітники університету –учасники команди «Луганська збірна» подарували дітям школи–інтернату гарний настрій та свято гумору

Співробітники Луганського державного університету внутрішніх справ ім. Е.О. Дідоренка, які, до речі, є представниками команди «Луганська збірна», а також учасниками фестивалю гумору «Ліга сміху», Андрій Мартинов та Артем Піньковський завітали до  школи –інтернату м. Сєвєродонецька.

Щоб подарувати дітлахам гарний настрій та зарядити їх позитивними емоціями, гості продемонстрували їм відеозаписи своїх найкращих гумористичних виступів. Після розважальної частини учасники команди залюбки поспілкувалися з підростаючим поколінням, відповіли на їхні запитання, розповіли про свою творчість, і звичайно, сфотографувались на згадку. А найкращою нагородою для дорослих стали гучні оплески та сяючі очі дітлахів.

«Спілкуючись з дітьми, приходить розуміння того, що є щось важливіше за наші повсякденні дорослі турботи. А щирі посмішки дітей, радість на їхніх обличчях надихають на нові гарні справи»-, зазначив Артем Піньковський.

Співробітники університету побажали  вихованцям школи-інтернату здійснення усіх заповітних мрій,  сонячного  настрою та мирного неба.