Курсанти Луганського державного університету внутрішніх справ ім. Е. О. Дідоренка склали Присягу на вірність українському народові

14 жовтня – в час святкування Дня захисника України, Дня українського козацтва та одного з найважливіших православних свят Покрова Пресвятої Богородиці – сто курсантів-першокурсників Луганського державного університету внутрішніх справ ім. Е. О. Дідоренка присягнули бути вірними захисниками правопорядку, миру та спокою в державі.

Урочистий захід розпочався з виносу Прапору університету. Далі хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять воїнів, що віддали  життя за незалежну Україну, поклали квіти до погруддя генерала-майора Олександра Радієвського, який загинув в бою за звільнення міста Лисичанськ та всі разом виконали Гімн України.

 

Ректор Віталій Комарницький та Голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз згідно з указом Президента України вручили відзнакі та грамоти вісьмом працівникам вишу – учасникам антитерористичної операції.

І нарешті настає сама хвилююча мить цього дня. Складаючи Присягу працівника Національної поліції України, особисто,  перед обличчям своїх товаришів, кожний курсант, промовляв її зміст усвідомлено, з гордістю і готовністю нести відповідальність за кожне слово.

З цією важливою подією першокурсників привітали шановні гості: Голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз, т.в.о. начальника  ГУНП в Луганській області полковник поліції Юрій Слухаєнко, керівництво прокуратури Луганської області, Апеляційного суду Луганської області, Луганського прикордонного загону,  Головного управління ДСНС у Луганській області, Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації.

Після привітань, за православними традиціями, архієпископ Сєвєродонецький і Старобільський Никодим освятив урочистий церемоніал.

А по завершенню курсанти пройшли урочистим маршем, демонструючи стройову виправку та злагодженість курсантських підрозділів.