Науковці університету виступили експертами на форумі «Кримінальна юстиція в очікуванні змін»

22 – 23 вересня 2017 року у м. Львові відбувся ІІІ Львівський форум кримінальної юстиції під назвою «Кримінальна юстиція в очікуванні змін».

Організатори форуму – координатор проектів ОБСЄ в Україні, ГО «Львівський форум кримінальної юстиції», а також Служба безпеки України, Львівський державний університет внутрішніх справ, юридичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка та Навчально-наукова лабораторія дослідження проблем політики у сфері боротьби зі злочинністю Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса.

Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка на  заході  представляли старший науковий співробітник Науково-дослідної лабораторії з правових та організаційних проблем ОРД, доктор юридичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України О.О. Дудоров та завідувач кафедри загальноюридичних дисциплін, доктор юридичних наук, доцент Є.О. Письменський.

Роботу форуму відкрили Національний радник з юридичних питань Координатора проектів ОБСЄ в Україні, кандидат юридичних наук О.Ю. Водянніков, в.о. декана юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, кандидат юридичних наук, доцент О.К. Марін, керівник Львівського форуму кримінальної юстиції, доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії правових наук В.О. Навроцький та т.в.о. ректора Львівського державного університету внутрішніх справ, кандидат юридичних наук, доцент Т.І. Созанський.

Під час форуму було проведено шість панельних дискусій, присвячених різним аспектам правової реформи, а також відбулась презентація проекту моделі реформування кримінальної юстиції за участю Молодіжної Контактної Групи за підтримки Офісу Координатора Проектів в Україні ОБСЄ.

Експертом першої панельної дискусії «Стратегія і тактика реформування кримінальної юстиції в контексті судової реформи в Україні» виступив О.О. Дудоров, який зосередив увагу присутніх на проблематиці верховенства права як одного з базових принципів та його реалізації в Україні.

Є.О. Письменський, будучи одним з експертів панельної дискусії «Проблема кримінально-правової оцінки новітніх загроз національній безпеці», взяв участь в обговоренні проблем кримінально-правової оцінки злочинів, вчинених на окупованих та непідконтрольних Україні територіях, а також протидії деструктивним діянням ЗМІ в аспекті зміцнення національної безпеки України.