Курсанти-першокурсники Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка провели перші навчальні стрільби

З автобусу виходили веселими, втім  дещо схвильованими. В очах тривога, а в душі передчуття чогось нового та досі невідомого. Однак, опинившись навпроти мішені, сам на сам зі зброєю, починають поводити себе цілком інакше. Тремтіння відступає, натомість з’являється відчуття відповідальності та повної зібраності.

Запорукою успіху стали теоретичні заняття з вогневої підготовки. Складалися вони з вивчення матеріальної частини зброї, правил та порядку її застосування і використання, заходів безпеки при поводженні з нею: тримання пістолета, наведення на мішень, плавний спуск курка.

Поряд з майбутніми поліцейськими постійно перебували досвідчені викладачі-наставники, які уважно слідкували та допомагали молоді не розгубитися.

«В цілому курсанти показали  непогані результати. Хтось влучно вразив мішень три рази поспіль з максимальним результатом, а комусь ще треба постаратися. Втім робити якісь висновки зарано. Для цього має пройти хоча б півроку постійних тренувань», – зазначив викладач з вогневої підготовки Володимир Подгорний.

Стрільби будуть проводитися протягом всього навчання. Курсанти  ще мають опанувати й інші види зброї. Бо як показує практика, для майбутнього поліцейського дуже важливе значення має вміле поводження з табельною вогнепальною зброєю. Адже це, зрештою, може врятувати чиєсь життя.

Коли поверталися на полігон, в автобусі було якось тихо. Кожен курсант обмірковував цей день, вдумливо дивлячись у вікно. В цей день на стрільбах вони не просто відчули що означає тримати бойову зброю в руках, а зробили ще більш важливий крок в своєму житті – подорослішали.