Курсанти-першокурсники Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка привезли перші нагороди зі спортивних змагань

20 вересня в м. Рубіжне пройшли спортивні змагання, приурочені Міжнародному дню студентського спорту. Участь у них взяли дев’ять команд з вищих навчальних закладів Луганщини.

Розпочалося свято із флешмобу (згинання – розгинання рук в упорі лежачи в кількості 22 рази). Ключовою ланкою цієї спланованої масової акції стали саме курсанти Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка. Варто зауважити, що третину склали дівчата. І вже до цих сильних та впевнених у собі майбутніх поліцейських приєдналися всі охочі студенти.

На перекладині команда, завдяки Ярославу Садчику, зайняла перше місце. Обійти підтягування в майже 40 разів ніхто з інших учасників не зміг. Перемогу отримала наша команда і з стрітболу та дартсу. А в пляжному волейболі та перетягуванні канату увійшла в призери. Окремою грамотою за досягнення в спорті відзначилась Аліна Штокало.

Протягом всього заходу підтримували учасників легендарні спортсмени – триразова Олімпійська чемпіонка з легкої атлетики Ольга Бризгіна, Олімпійський чемпіон з легкої атлетики Віктор Бризгін і бронзовий призер Олімпійських ігор з велоспорту Ірина Янович.

Вітаємо наших курсантів з нагородами на спортивному поприщі та бажаємо не втратити волю до перемог, бо це був лише перший крок на стежці успіхів та досягнень.