Привітання з Днем Незалежності від Директора Департаменту персоналу МВС України полковника поліції Г.О.Доскевича

Шановні освітяни, курсанти, студенти, слухачі, працівники
та ветерани вищих навчальних закладів МВС України!

Департамент персоналу, організації освітньої та наукової діяльності Міністерства внутрішніх справ України та я особисто щиро вітаємо вас із Днем Незалежності України!

24 серпня народ України відзначає 26 річницю, відколи здійснилася наша мрія – адже синьо-жовтий прапор об’єднав українців в бажанні створити власну державу та бути господарями на своїй прекрасній українській землі.

Цей день є визначним для кожного з нас, бо ми разом щодня будуємо майбутнє відомчої освіти, яка має відповідати запиту суспільства, що створило нову українську поліцію. Абсолютно нова, небувала в Україні правоохоронна система, що служить та захищає громадянина, потребує нового взірця працівника – поліцейського європейського зразка, який стане помічником, порадником та другом у будь-якій ситуації.

Реформування освіти в Міністерстві внутрішніх справ України впроваджує нові стандарти відбору і професійного навчання поліцейських, що є запорукою їх подальшої ефективної діяльності та сприятиме розбудові України як сучасної демократичної та європейської держави.
І перші успіхи повинні додатково нас мотивувати для впровадження інноваційних методів навчання на користь нашого суспільства та нашої Батьківщини.

Вірю, що Ви докладете всіх зусиль для уславлення кращих традицій відомчої освіти в нашій державі. Переконаний, що навіть у найскладніших умовах ви залишитеся вірними Присязі, спрямуєте всі свої сили й професійну майстерність на підтримання миру та спокою.

Тож бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, міцності духу, родинного миру та спокою. Нехай любов до України й людська шана надихають вас на нові звершення у благородній справі вірного служіння Українському народові!

З повагою

Директор Департаменту персоналу,
організації освітньої та наукової
діяльності МВС 

полковник поліції                                                                                                     Г.О. Доскевич