Перші кроки до майбутньої професії:  навчальні будні курсантів Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка

Завершився перший тиждень «курсу молодого бійця» курсантів Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка.

Хлопці та дівчата, які ще не так давно закінчили школу та відірвались від рідних домівок, але цілеспрямовано вирішили пов’язати своє життя з професією поліцейського, майже за три тижні мають навчитися дисципліні, вивчити ази стройової підготовки, загартуватися фізично, опанувати теоретичний курс тактико-спеціальної та вогневої підготовки.

Вже у перший тиждень свого перебування на полігоні майбутні офіцери відчули усю «поліцейську романтику»: підйом о 6.00 , ранкова фізична зарядка, прибирання території, заняття, перші наряди тощо. Та, попри  складнощі адаптації до суворого розкладу, першокурсники під керівництвом досвідчених офіцерів університету впевнено долають труднощі.

 

Слід зазначити, що курс «молодого бійця» передбачає не тільки навчання, але й організацію дозвілля курсантів. У вільний час старші командири забезпечують можливість своїм підопічним активно відпочити: проводять спортивні змагання з волейболу, тенісу, інтелектуальні ігри.

 

В цілому, можна впевнено сказати, що перший тиждень наповнив вчорашніх школярів новими враженнями та емоціями, згуртував колектив, а головне – став першою сходинкою, яка наближає їх до опанування майбутньої професії.