Вітаємо випускника ЛДУВС ім. Е.О.Дідоренка Миколу Мазура з перемогою у конкурсі на посаду судді Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду !

27 липня 2017 року Вища кваліфікаційна комісія суддів України під час пленарного засідання затвердила рейтинг 320 кандидатів на посади суддів Верховного Суду. 120 осіб стали переможцями конкурсу, серед них Микола Мазур, який був кандидатом на зайняття посади судді Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду (№ 17 у рейтингу кандидатів).

Кандидат юридичних наук, доцент Микола Мазур є випускником нашого університету 2003 року. Брав участь у конкурсі як суддя Попаснянського районного суду Луганської області. До цього працював доцентом кафедри теорії та історії держави і права Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка.

Під час оцінювання всі учасники конкурсу склали професійні та психологічні тести, пройшли перевірки Національного антикорупційного бюро України та Національного агентства з питань запобігання корупції, Громадської ради доброчесності тощо.

За результатами конкурсного добору Вища кваліфікаційна комісія суддів надішле до Вищої ради правосуддя рекомендації про призначення 120 кандидатів суддями відповідних касаційних судів у складі Верховного Суду (адміністративного, господарського, кримінального та цивільного), по 30 суддів у кожному з перерахованих судів.

Колектив Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка вітає Миколу Мазура із заслуженою перемогою у конкурсі та бажає подальших успіхів у справі здійснення правосуддя та творчого натхнення у науково-дослідницькій діяльності.

Джерело: офіційний сайт Вищої кваліфікаційної комісії суддів України

(http://vkksu.gov.ua/ua/news/wkks-opriliudnila-prizwishtcha-pieriemozciw-konkursu-do-nowogo-wierchownogo-sudu/).