Колектив Луганського державного університету внутрішніх справ вшанував пам’ять засновника та першого ректора університету Едуарда Олексійовича Дідоренка

10 липня виповнилося б 79 років з Дня народження видатної особистості, людини, ім’я якого сьогодні носить навчальний заклад, засновника та першого ректора університету  Едуарда Олексійовича Дідоренка.

Едуард Олексійович  був  натхненником і організатором усіх етапів розвитку і становлення університету. Генерал-полковник міліції, професор, член-кореспондент Академії правових наук України, заслужений юрист України, почесний громадянин Луганська та Луганської області, нагороджений  орденом за заслуги 3-го і 2-го ступеня, орденом князя Ярослава Мудрого 5-го ступеня, Почесною грамотою Верховної Ради України, чисельними нагородами МВС України та інших держав. Ось далеко неповний список звань і нагород, яких був удостоєний Е. О. Дідоренко за свою яскраву, плідну та багатогранну діяльність.

 

Співробітники університету на чолі з ректором Віталієм Комарницьким вшанували пам’ять Е.О.Дідоренка.  У Свято-Хресто-Воздвиженському  храмі  міста  Сєвєродонецька відбулося заупокійне богослужіння  – панахида.  Світла пам’ять про світлу людину завжди залишиться у серцях його рідних, колег, однодумців та вихованців.