Відбулась  нарада-семінар з питань особливостей проведення у 2017 році єдиного фахового випробування для вступу до магістратури за спеціальністю 081 «Право»

У регіональній нараді, що проходила на базі Національного юридичного університету ім.Ярослава Мудрого, взяв участь відповідальний секретар приймальної комісії ЛДУВС ім. Е.О.Дідоренка  Володимир Бондар. Захід організовано відповідно до наказу МОН України від 01.06.2017 року № 781 «Щодо проведення регіональних нарад-семінарів».

Мета наради – роз’яснення змісту Положення про проведення єдиного фахового вступного випробування з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу для здобуття ступеня вищої освіти магістра за спеціальністю 081 «Право» в 2017 році.

В обговоренні взяли участь:  заступник директора департаменту вищої освіти – начальник відділу університетської освіти Міністерства освіти і науки України Алла Рибалко; директор Українського центру якості освіти Вадим Карандій; спеціаліст проектів Координатора проектів ОБСЄ в Україні Ірина Іванків; юридичний радник Програми USAID «Нове правосуддя» Артем Шаіпов; науковий керівник Благодійного фонду «ТІМО (тестування, інновації і моніторинг в освіті)», експерт з тестових технологій Програми USAID «Нове правосуддя» Сергій Раков; президент Міжнародної громадської організації «Універсальна екзаменаційна мережа» Сергій Мудрук; головний спеціаліст відділу нормативного забезпечення вищої освіти Міністерства освіти і науки України Олександр Пижов; проректор з навчальної роботи Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Юрій Барабаш (модератор заходу);  відповідальні секретарі приймальних комісій, декани та студенти правничих шкіл Харківської, Полтавської, Сумської, Луганської та Донецької областей.

Під час наради учасники обговорили правила, процедуру, терміни та формат єдиного фахового вступного випробування, обмінялися очікуваннями та думками.