До уваги вступників на навчання до ЛДУВС ім. Е.О.Дідоренка! Реєстрація на пробне тестування з блоку Право для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 081 «Право»

З метою підготовки та ознайомлення студентів ступеня вищої освіти бакалавра та спеціаліста, ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка на власному сайті дистанційного навчання за адресою lduvs.lg.ua з 15.06.2017 проводить пробне (ознайомлююче) тестування з блоку Право єдиного фахового вступного випробування з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для здобуття ступеня вищої освіти магістра за спеціальністю 081 «Право». Час на виконання тесту становить 105 хвилин.

Для реєстрації на вищезазначеному сайті бажаючим необхідно надіслати на електронну адресу відповідального секретаря приймальної комісії Бондаря Володимира Сергійовича bondarlivd@gmail.com власне прізвище, ім’я, по батькові та електронну адресу, на яку будуть надіслані логін та пароль доступу до сайту дистанційного навчання.

У разі виникнення будь-яких технічних питань з проходження пробного тестування звертатися до методиста відділу методичного забезпечення Коченка Ігоря Павловича за телефоном 099-902-43-57.

Водночас зазначаємо, що зазначені матеріали після 26 червня 2017 року будуть розміщені у вільному доступі на офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки України.