На Всеукраїнській науково-практичній конференції представник університету Олексій Бочковий презентував результати науково-дослідної роботи співробітників ЛДУВС ім. Е.О. Дідоренка у галузі права

27 квітня у Миколаївському Національному університеті кораблебудування ім. адмірала Макарова відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Візія бібліотеки ВНЗ в контексті розвитку сучасних соціокомунікативних концепцій». В рамках співпраці між вищими навчальними закладами Луганський державний університет внутрішніх справ взяв участь у заході. Учасники конференції -представники вищих навчальних закладів, працівники бібліотек, видавництв, студентська молодь.

 

Провідний фахівець науково-дослідної лабораторії з правових та організаційно-тактичних проблем оперативно-розшукової діяльності, к.ю.н., старший науковий співробітник, майор поліції Олексій Бочковий представив присутнім навчально-методичні та науково-практичні видання, підготовлені науковцями університету. Акцентував увагу на актуальності досліджуваних в них проблем, таких як ефективність кримінально-правового регулювання в Україні, розслідування злочинів у сфері обігу наркотичних засобів та кіберзлочинів, роль юридичної науки для підготовки кадрів для Національної поліції та інші.

Учасники заходу мали можливість ближче ознайомитись з юридичною науковою та навчальною літературою університету, яка була представлена на виставковому стенді.