Луганський державний університет внутрішніх справ ім. Е.О.Дідоренка представив громадськості результати науково-дослідної роботи

21 квітня у рамках роботи XV виставки місцевих видавництв, присвяченій Всесвітньому дню книги та авторського права, у Миколаївській науково-педагогічній бібліотеці відбулась презентація наукової та навчальної юридичної літератури Луганського державного університету внутрішніх справ “Правова освіта і наука – необхідні умови стабільності та розвитку”.

Університет представили науковці: Микола Карчевський, Олексій Бочковий, Володимир Нестерович, Антон Кудінов та Максим Кривонос. Співробітники університету поставили непрості питання: «Яка роль юридичної науки?», «Яким чином можливо впливати на ефективність права в Україні?» Представлені результати наукових досліджень розглядалися в контексті відповідей на ці складні питання. Організаційно-правові та процесуальні аспекти діяльності Національної поліції України. Проблеми підготовки кадрів для правоохоронних органів. Кримінально-правове відображення тенденцій інформатизації суспільства –від протидії продажу наркотиків в мережі Інтернет до кібербезпеки держави в цілому. Якою бути адвокатурі в Україні. Філософія права, право як феномен культури. Конституційне право та виборче право як фундаментальні основи правової системи. Ось лише частка питань, які науковці університету обговорили з учасниками книжкового форуму.

Не зважаючи на те, що представлені наукові та навчальні посібники розраховані переважно на юристів, яскрава презентація, актуальність проблем, що досліджувались, викликали чималий інтерес аудиторії.