Запобігання корупції

Відповідно до наказу ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка від 12.04.2019 № 42 о/с, виконання функції впровадження та реалізації заходів щодо запобігання і виявлення корупційних правопорушень та правопорушень, пов’язаних з корупцією у Луганському державному університеті внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка, покладено на уповноваженого з антикорупційної діяльності Мамушева Валерія Івановича.

До уваги представників громадскості!

З метою проведення оцінювання корупційних ризиків у форматі самооцінювання щодо встановлення ймовірності вчинення корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень працівниками Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка, встановлення причин, умов та наслідків можливого вчинення таких правопорушень, аналізу ефективності існуючих заходів контролю, спрямованих на запобігання реалізації корупційних ризиків, а також підготовки Антикорупційної програми ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка на 2023-2025 роки в університеті створюватимуть Робочу групу.

Надати пропозиції щодо кандидатів для включення до складу Робочої групи можна у період до 9 грудня (включно) на електронну адресу mail@ldus.edu.ua.

Повідом про корупцію!

Антикорупційна програма ЛДУВС імені Е.О.Дідоренка на 2020-2022 роки
[згорнути]