Привітання з нагоди 25-річчя університету

Як привітати університет...

1. Любите фотографуватися та полюбляєте університет? Об’єднайте обидва ці бажання. Привітайте вже зараз Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка з 25-річчям,  сфотографувавшись з символікою вишу, та надійшліть на електронну адресу університету lguvd.cso@gmail.com.

2. Приєднуйтеся до привітань з нагоди 25-ої річниці до Дня народження Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка яка відбудеться вже в травні! Запишіть власне відеопривітання з будь-якого куточку планети та надішліть на електронну адресу lguvd.cso@gmail.com. Залиште теплі слова привітань в історії університету!

Натисніть для завантаження вітальної символіки

[згорнути]
Щиросердно вітаємо  із 25-річчям наш рідний ЛДУВС ім.Е.О. Дідоренка!!! До цієї знаменної дати навчальний заклад йшов довгою дорогою наполегливої праці багатьох поколінь досвідчених, творчих, талановитих викладачів, офіцерів. Це був нелегкий шлях утвердження своїх принципів, пошуків, звершень, зростання та примноження здобутків. Зараз ЛДУВС ім.ЕО.Дідоренка  – це вищий навчальний заклад, знаний не тільки на Луганщині, але й в усій Україні та далеко за її межами, як поважний за віком, відомий своїми випускниками, власною історією та традиціями.
Ми пишаємось, що являємось випускниками університету та продовжуємо і примножуємо славні традиції нашого поважного закладу.
Випускниці 2014 року,9взвод -Юлія Фоміна,Ася Снітко,Аліна Безгубенко

Хочу привітати Університет з 25-річчям і побажати, щоб він випустив ще багато чудових і талановитих фахівців своєї справи, щоб в стінах університету у викладачів завжди була можливість повної самореалізації, а у студентів та курсантів – можливість отримати необхідні знання і накопичити відмінний досвід практики. Щиро бажаю постійного престижу і високого статусу для нашого рідного університету!Міс ЛДУВС 2014 Юлія Журавльова, лейтенант поліції, оперуповноважений ВКП Лисичанського ВП ГУНП

Від усього серця та душі вітаю колектив університету зі знаменною датою! 25 років – це період, коли людина ставить перед собою велику мету та дає старт знаменним подіям та план щодо їх реалізації. Всім викладачам, співробітникам та керівництву вишу бажаю й надалі реалізовувати всі починання в повному обсязі! Хай буде добре в навчанні, в організації навчального процесу, розумних і допитливих курсантів і студентів! Всього самого найкращого!

Заступник начальника ВКЗ – начальник відділення соціально-гуманітарної роботи в 2008-2014 рр., майор у відставці Інна Коренєва

Колектив Сватівського відділу поліції Головного управління національної поліції в Луганській області , з нагоди ювілею, щиро вітає Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка.

Колектив кафедри організації правоохоронних та судових органів щиро вітає керівництво університету, науково-педагогічних працівників, співробітників, курсантів, студентів, слухачів та випускників із 25-річчям Луганського державного університету внутрішніх справ ЛДУВС ім. Е.О. Дідоренка.
Кожен, кому пощастило переступити поріг цього навчального закладу, із вдячністю згадує свою альма-матер. Неможливо переоцінити внесок Університету в розвиток вітчизняної правоохоронної та судової системи. Високий професіоналізм кадрів, який спирається на потужну традицію підготовки правників, здобув авторитет і визнання далеко за межами України. Ми пишаємося, що цей величний досвід успішно працює на майбутнє України. Переконані, що самовіддана праця колективу сприятимуть зміцненню освітнього потенціалу нашої держави та забезпеченню реформування вищої школи в умовах глобальних викликів.
Бажаємо усім миру, добробуту, здоров’я та нових звершень в ім’я України.

Бійці батальйону патрульної служби поліції особливого призначення Полтава-1 з нагоди ювілею щиро вітають Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка!

Старшокласники Новоайдарської школи-гімназії – учасники громадського формування «Закон та ми» вітають університет з 25-річчям!!!

Щиро вітаємо професорсько-викладацький склад, співробітників, студентів, курсантів та випускників із 25-річчям від дня заснування ЛДУВС імені Е.О, Дідоренка. Ваш навчальний заклад сьогодні належить до лідерів вищої освіти нашої держави. Вам випала велика честь працювати і здобувати освіту в Університеті, який виховав не одне покоління. Сьогодні ваш колектив продовжує і примножує свої славні традиції попередників. Бажаємо вам здоров’я, щастя, добробуту та нових звершень в ім’я України! Бакалаври з права 2018 року

З нагоди ювілею Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка прийміть найщиріші мої вітанні його колективу, курсантам, студентам та випускникам! Кандидат юридичних наук, доцент Олександр Марін

Прийміть найщиріші вітання до Вашого дня народження!

Доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент НАПрН України В’ячеслав Навроцький.

Щиро вітаю з ювілеєм!!!

Доктор юридичних наук, професор заслужений юрист України Микола Хавронюк

Робоча група гуртка “Чорна Рада” та  старший викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін і юридичної психології Вікторія Пилипенко щиро вітаємо наш університет з 25-річчям!

Університет став для кожого з нас другим домом, де завжди зрозуміють, вислухають й дадуть дієву пораду. Для нас університет – школа життя, пройшовши яку, станемо справжніми професіоналами своєї справи, здатними примножити десятилітні традиції альма-матер.
Навчатися й працювати в ЛДУВС імені Е. О. Дідоренка є не тільки відповідально, але й  престижно.
Упевнені, ще не один десяток років наш університет буде залишатися флагманом освіти на Луганщини, а професіоналізм і самовіддана праця колективу, допоможуть молодому поколінню відкривати нові горизонти. Зичимо великого натхнення, наснаги, невтомного прагнення до пізнання та успіхів!

Вітаю з 25-річчям!!!!!

Я и вся моя семья сердечно поздравляем Университет с 25-тилетием! Университет, тогда еще институт, сыграл огромную роль в жизни моей семьи. Он дал мне любимую работу тогда в Украине и  сейчас в Америке. Я встретил много друзей и свою любовь. Мы желаем всем сотрудникам, курсантам и студентам Университета крепкого здоровья, успехов в учебе, науке, спорте и всех остальных направлениях вашей деятельности.”
С уважением, Roman Solonyy, Esq. Solonyy Law Group

Юридичний факультет Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля щиро вітає Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка із 25-річчям!Ваша віддана праця, багатогранна наукова, педагогічна діяльність є вагомим внеском у розвиток української правничої науки.Сьогодні, завдяки Вашим зусиллям та самовідданості, Ви продовжуєте зберігати традиції університету, примножуєте кращі починання, закладені славетними попередниками, готуєте висококваліфіковані кадри та робите значний внесок у розвиток України.Наш колектив дуже цінує дружні та партнерські відносини, що склалися в результаті багаторічної співпраці та сподівається на подальший їх розвиток.У пам’ятний день ювілею від щирого серця бажаємо всьому колективу, курсантам та студентам Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка процвітання, нових досягнень у роботі, подальших творчих успіхів на благо нашої держави. Колектив юридичного факультету СНУ ім. В. Даля

Шановні колеги!

Головне територіальне управління юстиції у Луганській області вітає вас зі славним ювілеєм – 25-річчям від дня заснування  Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка. Це великий день не тільки для керівництва, педагогічного колективу, студентів університету, а й для всіх, хто носив і носить погони. Тим більше нам, луганчанам, ця подія радісна ще й тим, що саме тут виховуються правоохоронці, які в наступному будуть працюватимуть в органах внутрішніх справ по всій території нашої держави, захищатимуть правопорядок та охоронятимуть спокій наших громадян.

Бажаємо всім, хто причетний до виховання нового покоління правозахисників, хто ділиться своїм практичним досвідом та теоретичними знаннями, хто віддав кращі роки життя служінню Батьківщині і тим, хто буде твердо стояти на сторожі своєї Вітчизни. Міцного Вам здоров’я, щастя в особистому житті та успіхів у благородній справі. Зі Святом, дорогі друзі!

З повагою начальник головного територіального управління юстиції у Луганській області Т. Д. Філатова

Прийміть найщиріші вітання з нагоди ювілею! Ярослав Серб

З нагоди ювілею рідного Університету ми, його випускники, вітаємо професорсько-викладацький склад, випускників, курсантів і студентів та бажаємо, насамперед, міцного здоров’я, натхнення, розвитку, миру і добра. Будьте кращими, першими у своїй справі, реалізуйте себе, прославляючи та збагачуючи історію і здобутки Альма-матер.

Вдячні випускники: Ірина Бочкова, Олексій Бочковий, Максим Кривонос.

Де б ми не були і ким би не стали, ми завжди повинні пам’ятати звідки починали свій шлях і хто нам в цьому допомагав. З днем народження рідний університет.

В травні місяці цього року ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка святкує своє 25-річчя! Найщиріші вітання моєму університетові з побажаннями святкувати 26-річчя в рідних стінах! Завжди з Вами в серці! Курсантам – сумлінності, не підведіть!

 Працівники Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ – випускники та колишні працівники Луганського державного університету внутрішніх справ ім. Е.О. Дідоренка вітають його з ювілеєм та бажають подальшого розвитку та успіхів!

З повагою, В.О.Лазарєв, Ю.В.Герасимчук, М.О.Савєльєва, Р.Г.Валєєв, І.Ю.Токар

 

Відеопривітання від Вячеслава Штанько.

Вітаю з 25-річчям!!! Олександр Вербицький

Найщиріші вітання рідному Університету – східному форпосту юридичної науки в Україні!!! Геннадій Зеленов

Наш Университет отмечает свой 25-летний юбилей! Конечно, такое приятное событие — это  наш общий праздник, дорогие коллеги, курсанты и студенты! Пожелаем нашему ВУЗу процветания, успеха, это ведь и наш, друзья, труд и успех. Поэтому все мы будем с увлечением и старанием трудиться, учиться и вместе развиваться дальше! От чистого сердца хотим всех поздравить с этим замечательным праздником! Мы желаем дальнейшего процветания, “беспрепятственной” научной деятельности и благополучия, уважения и понимания в нашем коллективе, большого счастья и любви в личной жизни каждого! Всегда твои ЛГУВД имени Э.А. Дидоренко, д.ю.н. Елена Наден и ЗМС по боксу Вячеслав Глазков.

 

Найщиріші мої вітанні рідному вишу та його колективу! Навчання на слідчо-криміналістичному факультеті Луганського інституту внутрішніх справ МВС України (1996-2000 роки), це один з найкращих і цікавих етапів мого життя. Знання отриманні під час навчання надали можливість реалізуватись та досягти певних висот. Бажаю рідному вишу сталого розвитку та стабільності!

З повагою, Deputy head of scientific-research institute National Academy of the Public Prosecutor’s Office of Ukraine Doctor of Philosophy, PhD (in Law), Senior Researcher Oleksandr Shamara

 Щиро вітаю з ювілеєм!!! Художник Володимир Бахтов.

 
 

 Прийміть найщиріші вітання!!! Олег Приколота