Привітання з нагоди 25-річчя університету

Як привітати університет...

1. Любите фотографуватися та полюбляєте університет? Об’єднайте обидва ці бажання. Привітайте вже зараз Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка з 25-річчям,  сфотографувавшись з символікою вишу, та надійшліть на електронну адресу університету [email protected].

2. Приєднуйтеся до привітань з нагоди 25-ої річниці до Дня народження Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка яка відбудеться вже в травні! Запишіть власне відеопривітання з будь-якого куточку планети та надішліть на електронну адресу [email protected]. Залиште теплі слова привітань в історії університету!

Натисніть для завантаження вітальної символіки

[згорнути]

Щиро вітаю з 25-чям рідний та найкращий університет! Всьому трудовому колективу та керівництву бажаю успіхів, подальшої розбудови навчального закладу, шалених перемог та невгамовної наснаги у щоденній діяльності!

З днем народження ЛДУВС ім. Е.О. ДІДОРЕНКА!

З повагою,
Випускник 2005 року!
Південний Судан, міжнародна операція ООН з підтримання миру та безпеки в Республіці Південний Судан, Руслан Панасенко.

Миколаївське відділення заочно-дистанційного навчання ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка від щирого серця бажає нашому рідному Університету нарощувати свій потенціал, впевнено йти вперед, наполегливо втілювати свою благородну мету – підготовку висококваліфікованих фахівців та науковців. Всім тим, хто пов’язує з Університетом своє життя – міцного здоров’я та доброї долі, миру та душевної злагоди, невичерпної творчості та енергії, щастя, добра та Божого благословення!

Вітаємо тебе з ювілеєм, наш рідний, найкращій університет!

Ми завжди будемо пам’ятати свій шлях, з якого починали своє доросле життя. Щиро дякуємо професорсько-викладацькому складу, співробітникам та ректору за те, що не дивлячись на складну ситуацію в нашій країні, ви підтримуєте належний рівень нашого навчального закладу, та робите все, для підготовки високоякісних фахівців в області права.

Ми завжди будимо пам’ятати наші феєричні випуски, котрі проходили у рідному м. Луганську, де ми маршем йшли по площі із відчуттям гордості за отримані лейтенантські погони, та за те, що являємось випускниками університету ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка.

Випускники 2014 року – Дмитро Тимофєєв, Олександр С’єдін, випускники 2010 року – Карина Ласюченко (Пелих), Ярослав Талалаєв

Луганська обласна універсальна наукова бібліотека імені О.М. Горького щиро вітає університет з Ювілеєм!

Шановні колеги!

Прийміть щирі вітання з нагоди ювілею університету!
Вдячний за плідну співпрацю всім колишнім та нинішнім колегам!

Особлива подяка керівництву університету за плідні зусилля зі збереженні та розвитку нашого університету! Завжди пишався і пишаюсь тим що 16 років працював в університеті! Нових перемог, великих натхнень та плідної праці! С ювілеєм Вас всіх!

З повагою, доцент кафедри управління персоналом та економіки праці Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України (м. Київ), викладач Луганського університету внутрішніх справ ім. Е.О. Дідоренка (1998-2014 роки) Пекін А.Ю.

Вітаємо рідну Альма-матер з Ювілеєм!Випускники 1998 року

Вітаємо з 25-річчям нашу рідну Альма-матер! Щиро бажаємо Луганському державному університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка подальшого процвітання, успіхів та нових досягнень!!!

Випускники 1997 року О.М. Соловей, заступник декана Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ та А.С. Беніцький, завідувач кафедри професійних та спеціальних дисциплін Херсонського факультету ОДУВС, к.ю.н., професор,
полковник поліції, а також випускник 2005 року В.В. Степаненко, доцент кафедри професійних та спеціальних дисциплін Херсонського факультету ОДУВС, к.ю.н., майор
поліції.

З найщирішими вітаннями з Америки! Володимир Нестерович

Щиро вітаю рідний університет із 25-річчям! З цієї нагоди хочу побажати співробітникам університету невгасної енергії, натхнення та далекосяжних планів. Ваш професіоналізм, стійкість, вміння підтримувати один одного та триматися разом просто вражають. Курсантам та студентам бажаю не гаяти час, а працювати над втіленням своїх мрій у життя. З такою, майже родинною, підтримкою, як у ЛДУВС ім. Е.О. Дідоренка, можливо підкорити будь-яку вершину.

Випускниця 2007 року, кандидат юридичних наук Таїсія Тертиченко

Двадцять п’ять років тому Луганський державний університет внутрішніх справ імені Едуарда Олексійовича Дідоренка буквально увірвався в освітній простір України і за ці роки пройшов шлях, який інші долали століття – спочатку училище, потім інститут, академія й університет. За час навчання університет став для кожного з нас другим домом. Ми пишаємось, що являємось випускниками цього начального закладу та продовжуємо і примножуємо його славні традиції.

Сьогодні університет досить амбітний, науково-освітній та інноваційний комплекс, що крокує в ногу з часом, сміливо запроваджуючи інноваційні форми навчання і прогресивні освітні моделі, який має істотний вплив на соціально-економічний, освітній та культурний розвиток не тільки Східної України, а й всієї держави. І хоча ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка ще досить молодий, щоб хвалитися вихованими в ньому міністрами і генералами, впевнені, цей час не за горами!

Сердечно вітаємо співробітників, ветеранів, курсантів, студентів та випускників Луганського державного університету внутрішніх справ імені Едуарда Олексійовича Дідоренка з 25-річчям! Бажаємо мирного неба над головою, творчих злетів, невичерпного  джерела енергії й оптимізму, нових починань, перспективних проектів, щастя, процвітання, бадьорості й сили духу, радості й задоволення від щоденної праці! Нехай для курсантів будуть цікавими навчальні роки, а командно-викладацькому складу бажаємо натхнення, творчих здобутків у праці і вихованні ще не одного покоління спеціалістів високого рівня для слави і процвітання України! З ювілеєм!!!

Від щирого серця вітаю колектив і випускників Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка з Ювілеєм!

Ректор Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор педагогічних наук, професор Сергій Вікторович Савченко.

Відділ матеріального забезпечення Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О.Дідоренка від щирого серця вітає Університет з 25-м Днем Народження! Бажаємо успіхів, процвітання, впевненості у майбутньому, реалізації творчих планів та наукових здобутків.Нехай досвід, професіоналізм та інтелектуальний потенціал у справі підготовки кваліфікованих фахівців і надалі служитиме зміцненню нашої держави. Усьому колективу Університету міцного здоров’я, миру і благополуччя!

Патрульна поліція Луганської області щиро вітає Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка з 25-річчя!

Усіма своїми професійними успіхами та досягненями, перш за все завдячую знанням, вмінням, досвідом, підтримкою, наданими мені викладацьким, офіцерським та керівним складом на чолі з ректором Університету, в якому я мала честь навчатися. Я щиро вдячна за терпіння, самовідданість, підримку в усіх прагненнях до розвитку та відданості своїй справі, та з великою гордістю у всіляких анкетах заповнюю графу “освіта”.

Більш за все, мрію одного дня опинитися в стінах рідної альма матер у мирному місті Луганську та щиро вірю – тому бути! А доки, бажаю терпіння, наснаги, міцного духу та трохи розважливості! Низький вам уклін. Випускник 2013 року – старший слідчий в ОВС слідчого управління в Одеській області Донченко-Пишкало М.В.

Колектив Луганської Академії поліції вітає професорсько-викладацький склад, співробітників, студентів,курсантів, випускників ЛДУВС імені Е.О.Дідоренка з 25-ти річчям. Прийміть наші найщиріші побажання у досягненні подальших успіхів, розвитку, процвітання, творчих сил та наснаги. Зі святом!

Шановні викладачі, співробітники, ветерани, курсанти, студенти та випускники Луганського університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка!

Прийміть найщиріші вітання від колективу відділу кадрового забезпечення ЛДУВС ім. Е.О. Дідоренка з нагоди 25-річчя створення Університету! Нам є чим пишатися: історія Університету уквітчана доброю славою та високими досягненнями у галузі юриспруденції. Віримо, що попереду – значні звершення на ниві навчання й виховання майбутнього покоління юристів, висококваліфікованих фахівців для підрозділів Національної поліції України. Бажаємо йти тільки вперед, нових перспектив, планів, творчих ідей, сміливих рішень, успіхів й удачі! І, звичайно, мирного неба над головою! З ювілеєм!

Грузинский шоу-балет “Душа Кавказа” поздравляет университет с Юбилеем!

Уважаемый коллектив, дорогие преподаватели Луганского государственного университета внутренних дел имени Э.А. Дидоренко!

С 25-летием любимого ВУЗа! Большое спасибо за Ваш профессионализм, переданный нам опыт и багаж ваших знаний. На сегодняшний день, у нас, выпускников 2003 года, практических сотрудников правоохранительной системы, уже есть накопленный определенный опыт работы и знаний. Однако, каждый раз, с благодарностью вспоминаем Вас, профессорско-преподавательский состав и сотрудников ЛГУВД, давших нам путевку в жизнь. Примите самые теплые слова благодарности, всем вам крепкого здоровья, благополучия и неиссякаемой энергии, а университету – дальнейшего развития и процветания.

Ольга Науменко, выпуск 2003 г.

Від щирого серця вітаю Колектив рідного університету і випускників з Ювілеєм! Бажаю здоров’я і швидкого повернення додому! Випускник 2000 року Володимир Бондар

Учасники Міжнародної науково-практичної конференції “Становлення та перспективи розвитку державної системи захисту критичної інфраструктури в Україні. Кримінологічна оцінка ризиків і загроз” (26-28 квітня 2018 р., м. Яремче) – д.ю.н., професор Кваша Оксана Олександрівна, д.ю.н., професор Житний Олександр Олександрович і випускник Університету к.ю.н., доцент Зеленов Геннадій Михайлович вітають Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка з 25-річчям і бажають завжди залишатися форпостом юридичної науки та “кузнею кадрів” на сході України!!!

Колектив навчально-методичного відділу ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка вітає рідний заклад вищої освіти із 25-ти річчям. Пам’ятаємо славне минуле, тримаємо високі стандарти та віддано працюємо на високі результати у майбутньому. Зі святом!

Щиросердно вітаємо із 25-річчям наш рідний ЛДУВС ім.Е.О. Дідоренка!!! До цієї знаменної дати навчальний заклад йшов довгою дорогою наполегливої праці багатьох поколінь досвідчених, творчих, талановитих викладачів, офіцерів. Це був нелегкий шлях утвердження своїх принципів, пошуків, звершень, зростання та примноження здобутків. Зараз ЛДУВС ім.ЕО.Дідоренка – це вищий навчальний заклад, знаний не тільки на Луганщині, але й в усій Україні та далеко за її межами, як поважний за віком, відомий своїми випускниками, власною історією та традиціями.

Ми пишаємось, що являємось випускниками університету та продовжуємо і примножуємо славні традиції нашого поважного закладу.
Випускниці 2014 року,9взвод -Юлія Фоміна,Ася Снітко,Аліна Безгубенко

Хочу привітати Університет з 25-річчям і побажати, щоб він випустив ще багато чудових і талановитих фахівців своєї справи, щоб в стінах університету у викладачів завжди була можливість повної самореалізації, а у студентів та курсантів – можливість отримати необхідні знання і накопичити відмінний досвід практики. Щиро бажаю постійного престижу і високого статусу для нашого рідного університету!Міс ЛДУВС 2014 Юлія Журавльова, лейтенант поліції, оперуповноважений ВКП Лисичанського ВП ГУНП

Від усього серця та душі вітаю колектив університету зі знаменною датою! 25 років – це період, коли людина ставить перед собою велику мету та дає старт знаменним подіям та план щодо їх реалізації. Всім викладачам, співробітникам та керівництву вишу бажаю й надалі реалізовувати всі починання в повному обсязі! Хай буде добре в навчанні, в організації навчального процесу, розумних і допитливих курсантів і студентів! Всього самого найкращого!

Заступник начальника ВКЗ – начальник відділення соціально-гуманітарної роботи в 2008-2014 рр., майор у відставці Інна Коренєва

Колектив Сватівського відділу поліції Головного управління національної поліції в Луганській області , з нагоди ювілею, щиро вітає Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка.

Колектив кафедри організації правоохоронних та судових органів щиро вітає керівництво університету, науково-педагогічних працівників, співробітників, курсантів, студентів, слухачів та випускників із 25-річчям Луганського державного університету внутрішніх справ ЛДУВС ім. Е.О. Дідоренка.
Кожен, кому пощастило переступити поріг цього навчального закладу, із вдячністю згадує свою альма-матер. Неможливо переоцінити внесок Університету в розвиток вітчизняної правоохоронної та судової системи. Високий професіоналізм кадрів, який спирається на потужну традицію підготовки правників, здобув авторитет і визнання далеко за межами України. Ми пишаємося, що цей величний досвід успішно працює на майбутнє України. Переконані, що самовіддана праця колективу сприятимуть зміцненню освітнього потенціалу нашої держави та забезпеченню реформування вищої школи в умовах глобальних викликів.
Бажаємо усім миру, добробуту, здоров’я та нових звершень в ім’я України.

Бійці батальйону патрульної служби поліції особливого призначення Полтава-1 з нагоди ювілею щиро вітають Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка!

Старшокласники Новоайдарської школи-гімназії – учасники громадського формування «Закон та ми» вітають університет з 25-річчям!!!

Щиро вітаємо професорсько-викладацький склад, співробітників, студентів, курсантів та випускників із 25-річчям від дня заснування ЛДУВС імені Е.О, Дідоренка. Ваш навчальний заклад сьогодні належить до лідерів вищої освіти нашої держави. Вам випала велика честь працювати і здобувати освіту в Університеті, який виховав не одне покоління. Сьогодні ваш колектив продовжує і примножує свої славні традиції попередників. Бажаємо вам здоров’я, щастя, добробуту та нових звершень в ім’я України! Бакалаври з права 2018 року

З нагоди ювілею Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка прийміть найщиріші мої вітанні його колективу, курсантам, студентам та випускникам! Кандидат юридичних наук, доцент Олександр Марін

Прийміть найщиріші вітання до Вашого дня народження!

Доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент НАПрН України В’ячеслав Навроцький.

Щиро вітаю з ювілеєм!!!

Доктор юридичних наук, професор заслужений юрист України Микола Хавронюк

Робоча група гуртка “Чорна Рада” та  старший викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін і юридичної психології Вікторія Пилипенко щиро вітаємо наш університет з 25-річчям!

Університет став для кожого з нас другим домом, де завжди зрозуміють, вислухають й дадуть дієву пораду. Для нас університет – школа життя, пройшовши яку, станемо справжніми професіоналами своєї справи, здатними примножити десятилітні традиції альма-матер.
Навчатися й працювати в ЛДУВС імені Е. О. Дідоренка є не тільки відповідально, але й  престижно.
Упевнені, ще не один десяток років наш університет буде залишатися флагманом освіти на Луганщини, а професіоналізм і самовіддана праця колективу, допоможуть молодому поколінню відкривати нові горизонти. Зичимо великого натхнення, наснаги, невтомного прагнення до пізнання та успіхів!

Вітаю з 25-річчям!!!!!

Я и вся моя семья сердечно поздравляем Университет с 25-тилетием! Университет, тогда еще институт, сыграл огромную роль в жизни моей семьи. Он дал мне любимую работу тогда в Украине и  сейчас в Америке. Я встретил много друзей и свою любовь. Мы желаем всем сотрудникам, курсантам и студентам Университета крепкого здоровья, успехов в учебе, науке, спорте и всех остальных направлениях вашей деятельности.”
С уважением, Roman Solonyy, Esq. Solonyy Law Group

Юридичний факультет Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля щиро вітає Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка із 25-річчям!Ваша віддана праця, багатогранна наукова, педагогічна діяльність є вагомим внеском у розвиток української правничої науки.Сьогодні, завдяки Вашим зусиллям та самовідданості, Ви продовжуєте зберігати традиції університету, примножуєте кращі починання, закладені славетними попередниками, готуєте висококваліфіковані кадри та робите значний внесок у розвиток України.Наш колектив дуже цінує дружні та партнерські відносини, що склалися в результаті багаторічної співпраці та сподівається на подальший їх розвиток.У пам’ятний день ювілею від щирого серця бажаємо всьому колективу, курсантам та студентам Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка процвітання, нових досягнень у роботі, подальших творчих успіхів на благо нашої держави. Колектив юридичного факультету СНУ ім. В. Даля

Шановні колеги!

Головне територіальне управління юстиції у Луганській області вітає вас зі славним ювілеєм – 25-річчям від дня заснування  Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка. Це великий день не тільки для керівництва, педагогічного колективу, студентів університету, а й для всіх, хто носив і носить погони. Тим більше нам, луганчанам, ця подія радісна ще й тим, що саме тут виховуються правоохоронці, які в наступному будуть працюватимуть в органах внутрішніх справ по всій території нашої держави, захищатимуть правопорядок та охоронятимуть спокій наших громадян.

Бажаємо всім, хто причетний до виховання нового покоління правозахисників, хто ділиться своїм практичним досвідом та теоретичними знаннями, хто віддав кращі роки життя служінню Батьківщині і тим, хто буде твердо стояти на сторожі своєї Вітчизни. Міцного Вам здоров’я, щастя в особистому житті та успіхів у благородній справі. Зі Святом, дорогі друзі!

З повагою начальник головного територіального управління юстиції у Луганській області Т. Д. Філатова

Прийміть найщиріші вітання з нагоди ювілею! Ярослав Серб

З нагоди ювілею рідного Університету ми, його випускники, вітаємо професорсько-викладацький склад, випускників, курсантів і студентів та бажаємо, насамперед, міцного здоров’я, натхнення, розвитку, миру і добра. Будьте кращими, першими у своїй справі, реалізуйте себе, прославляючи та збагачуючи історію і здобутки Альма-матер.

Вдячні випускники: Ірина Бочкова, Олексій Бочковий, Максим Кривонос.

Де б ми не були і ким би не стали, ми завжди повинні пам’ятати звідки починали свій шлях і хто нам в цьому допомагав. З днем народження рідний університет.

В травні місяці цього року ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка святкує своє 25-річчя! Найщиріші вітання моєму університетові з побажаннями святкувати 26-річчя в рідних стінах! Завжди з Вами в серці! Курсантам – сумлінності, не підведіть!

 Працівники Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ – випускники та колишні працівники Луганського державного університету внутрішніх справ ім. Е.О. Дідоренка вітають його з ювілеєм та бажають подальшого розвитку та успіхів!

З повагою, В.О.Лазарєв, Ю.В.Герасимчук, М.О.Савєльєва, Р.Г.Валєєв, І.Ю.Токар

 

Відеопривітання від Вячеслава Штанько.

Вітаю з 25-річчям!!! Олександр Вербицький

Найщиріші вітання рідному Університету – східному форпосту юридичної науки в Україні!!! Геннадій Зеленов

Наш Университет отмечает свой 25-летний юбилей! Конечно, такое приятное событие — это  наш общий праздник, дорогие коллеги, курсанты и студенты! Пожелаем нашему ВУЗу процветания, успеха, это ведь и наш, друзья, труд и успех. Поэтому все мы будем с увлечением и старанием трудиться, учиться и вместе развиваться дальше! От чистого сердца хотим всех поздравить с этим замечательным праздником! Мы желаем дальнейшего процветания, “беспрепятственной” научной деятельности и благополучия, уважения и понимания в нашем коллективе, большого счастья и любви в личной жизни каждого! Всегда твои ЛГУВД имени Э.А. Дидоренко, д.ю.н. Елена Наден и ЗМС по боксу Вячеслав Глазков.

 

Найщиріші мої вітанні рідному вишу та його колективу! Навчання на слідчо-криміналістичному факультеті Луганського інституту внутрішніх справ МВС України (1996-2000 роки), це один з найкращих і цікавих етапів мого життя. Знання отриманні під час навчання надали можливість реалізуватись та досягти певних висот. Бажаю рідному вишу сталого розвитку та стабільності!

З повагою, Deputy head of scientific-research institute National Academy of the Public Prosecutor’s Office of Ukraine Doctor of Philosophy, PhD (in Law), Senior Researcher Oleksandr Shamara

 Щиро вітаю з ювілеєм!!! Художник Володимир Бахтов.

 
 

 Прийміть найщиріші вітання!!! Олег Приколота