У ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка відбулвся вебінар “Основні положення антикорупційного законодавства”

Відповідно до вимог Антикорупційної програми МВС на 2020-2022 роки, на базі Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка відбувся вебінар “Основні положення антикорупційного законодавства”.

З вітальним словом до учасників вебінару звернувся ректор Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка Віталій Комарницький

“Наразі активна робота з протидії корупційним правопорушенням проводиться у всіх державних органах влади, органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах і організаціях державної та комунальної форм власності. Та чим більше нам відомо про шляхи протидії та подолання корупції як явища, тим ефективніше ми можемо ій протистояти”, – зазначив він .

У заході взяли участь працівники Управління запобігання корупції МВС України, регіонального сервісного центру МВС України в Луганській області , територіальної медичної установи МВС України в Луганській області, Луганського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, Управління стратегічних розслудувань в Луганській області НП України  та співробітники ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка.

Протягом 5 годин учасники слухали курс лекцій щодо основних положень антикорупційного законодавства (обмежень, заборон), а також правил етичної поведінки для працівників територіальних органів МВС закладів, установ і пдприємств, що належать до сфери управління МВС в Луганській області.

Після цього відбулось обговорення проблемних та нагальних питань.