Ректор ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка Віталій Комарницький взяв участь у виїзній робочій зустрічі на деокупованих територіях

Днями ректор Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка Віталій Комарницький взяв участь у виїзній робочій зустрічі.

На чолі з головою Національної поліції України Ігорем Клименком, директоркою Департаменту освіти, науки та спорту МВС Інною Ящук та спільно з начальником ГУНП в Харківській області Володимиром Тимошком, начальником ГУНП в Донецькій області Русланом Осипенком та ректорами закладів вищої освіти системи МВС він відвідав деокуповані території Харківщини та Донеччини, такі як: Ізюм, Лиман, Святогірськ, Ярову та Дробишеве.

Практичні працівники поліції поділилися власним досвідом, як налагоджували роботу та напрацьовували алгоритми дій для різних ситуацій. Слідчі та криміналісти показали, як відбувається ексгумація тіл з місць поховань, а вибухотехніки продемонстрували вже буденні для них підриви виявлених снарядів.

Голова Національної поліції України Ігор Клименко зазначив, що досвід роботи на деокупованих територіях обов’язково увійде до програми підготовки майбутніх поліцейських.

Після робочої поїздки, у Луганському державному університеті внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка, ректор Віталій Комарницький разом із проректорами, деканами факультетів, завідувачів кафедр обговорив  ситуацію та можливості актуалізації навчального процесу під виклики сьогодення.