Проект «MRIYA» – синергія Кіберполіції України та волонтерів у протидії російським окупантам у медіа-просторі

3 листопада працівники кіберполіції Івано-Франківщини провели семінар-навчання для курсантів та викладацького складу Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка щодо основних вимог інформаційної гігієни в кіберпросторі.
Під час проведення заходу увага була закцентована на питаннях кібербезпеки в процесі цифрової трансформації та організації роботи державних службовців, застосуванню електронних інформаційних ресурсів, систем, баз даних тощо. Також було презентовано проєкт «MRIYA», який розроблено Департаментом Кіберполіції України та волонтерами України щодо протидії російським окупантам у медіа-просторі.
Кіберполіція України, спільно з волонтерами та небайдужими громадянами перетворила проєкт «МРІЯ» у сильну ініціативу протидії російським окупантам в медіа-просторі.
«Найбільша сила нашої спільноти — це наші підписники та громадяни України. Завдяки Вам, ми успішно блокуємо та протидіємо російській агресії в Інтернеті», -зазначають поліцейські.
Як працює бот «Народний месник»?
Чат-бот “Народний месник” створений для громадян – сюди надсилають інформацію про пересування ворожої техніки, російських військових та їх поплічників, виявлених мародерів або ж знайдені нерозірвані боєприпаси, надсилайте скаргу у бот Кіберполіції: https://t.me/ukraine_avanger_bot.
Як працює бот у бот «StopRussia | MRIYA»?
Виявили підозрілий ресурс окупанта, надсилайте скаргу у бот Кіберполіції: https://t.me/stopdrugsbot.
Для чого створений канал «StopRussia | MRIYA»
✅Перевіряємо та блокуємо ресурси які поширюють фейки та пропаганду, котрі надходять у бот «StopRussia | MRIYA».
✅Створюємо інструкції для боротьби на інформаційному фронті.
✅Хочеш долучитися до кібервійська і разом блокувати фейки та пропаганду в інтернеті, приєднуйся до каналу https://t.me/+EbXZHBfHXbszY2I6 і виконуй подальші інструкції.
Кожен українець — ВОЇН на своєму фронті. Наш фронт –інформаційний.