Курсанти захищали практику у формі поліцейського квесту

Курсанти 3 курсу  спеціальності 081 «Право» захистили навчальну практику, яка проводилася у формі поліцейського квесту.

За визначеними фабулами здобувачі вищої освіти знайомилися з ситуативними завданнями та моделювали алгоритми дій дільничного офіцера поліції щодо вжиття заходів поліцейського реагування. Під час проведення квесту члени комісії спостерігали за діями курсантів та робили відповідні нотатки щодо правильності і послідовності їх дій.

У зв’язку зі збройною агресією рф проти України викладачами кафедри організації правоохоронних та судових органів виняткова увага акцентувалася на особливостях несення служби підрозділами поліції превентивної діяльності в умовах воєнного стану. У зв’язку з цим розглядалися ситуації, пов’язані з проведенням стабілізаційних заходів на деокупованих територіях, зокрема щодо виявлення незаконного обігу зброї та вибухонебезпечних предметів, реагування на порушення громадянами режиму комендантської години, сприяння органам досудового розслідування у виявленні правопорушень, пов’язаних зі злочинною діяльністю окупаційної влади та колоборантів тощо. Усі заходи проводилися з дотриманням заходів особистої безпеки та правил охорони праці.

Члени комісії відзначили достатньо високий рівень підготовки курсантів, злагоджену роботу в команді та оперативне й правильне прийняття організаційних, тактичних і процесуальних рішень.