Вийшов друком навчально-практичний посібник «Розслідування злочинів, що вчиняються у сфері обігу вогнепальної зброї та боєприпасів»

Вийшов друком навчально-практичний посібник «Розслідування злочинів, що вчиняються у сфері обігу вогнепальної зброї та боєприпасів», співавторами якого є представники ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка, серед яких: Володимир Бондар, кандидат юридичних наук, доцент, декан факультету №2, Володимир Коваленко, кандидат юридичних наук, доцент, учений секретар секретаріату Вченої ради,  Максим Кривонос, кандидат юридичних наук, доцент кафедри організації правоохоронних та судових органів.

У посібнику розкрито кримінально-правові, кримінологічні та криміналістичні ознаки злочинів, що вчиняються у сфері обігу вогнепальної зброї та боєприпасів, а також висвітлено правові та організаційно-тактичні особливості виявлення, попередження та розслідування таких злочинів.

Як зазначають автори, видання призначене для курсантів, студентів, слухачів та викладачів закладів вищої освіти України, що здійснюють підготовку кадрів для МВС України, працівників підрозділів Національної поліції  та інших правоохоронних органів, науковців, фахівців у галузі права.

Видано посібник за підтримки Управління ООН з наркотиків і злочинності (UNODC) в межах реалізації Глобальної програми з вогнепальної зброї (GFP) та за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина.