Привітання від Голови Національної поліції України Ігоря КЛИМЕНКА з нагоди складання Присяги працівника поліції курсантами Луганського державного університету внутрішніх справ ім. Е. О. Дідоренка

Шановні курсанти-першокурсники Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка!                                           

Сьогодні в закладах вищої освіти Міністерства внутрішніх справ України, які здійснюють підготовку поліцейських, знаменний день. Курсанти 1-го курсу складають Присягу працівника поліції та отримують жетон поліцейського. Присягати на вірність служіння Українському народові – це велика честь і особлива подія у вашому житті. Відсьогодні ви – невід’ємна частина великої поліцейської родини.

Обраний шлях правоохоронця зобов’язує завжди бути чесним, сумлінним, дисциплінованим та з високою відповідальністю виконувати службовий обов’язок з охорони прав і свобод людини, дотримуючись вимог Закону та складеної Присяги.

Знаково, що ви складаєте Присягу саме 14 жовтня – в День захисників і захисниць України. Багато випускників закладів вищої освіти Міністерства внутрішніх справ України, які здійснюють підготовку поліцейських, поруч із військовослужбовцями надають гідну відсіч збройній агресії ворога, захищають суверенітет та незалежність Української Держави.

Віримо, що ви також станете взірцем вірності та відданості Батьківщині й гордістю для своєї родини.

Зичу всім міцного здоров’я, витримки, творчої наснаги, успіхів у навчанні!

Слава Захисникам і Захисницям України! 

Слава Україні!

 

Голова

Національної поліції України                                         

Ігор КЛИМЕНКО