Курсанти Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка склали Присягу поліцейського

Сьогодні, 14 жовтня, у День захисників та захисниць України,  Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва, 90 курсантів Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка присягли вірно й самовіддано служити українському народові, дотримуватися Конституції та законів України, з гідністю нести високе звання поліцейського та сумлінно виконувати свої службові обов’язки.

Складання Присяги – це  важливий етап в житті кожного поліцейського. І саме цей момент, насичений емоціями та хвилюванням, який тільки визначає початок шляху, залишиться в їх пам’яті.

На плацу університету зібрався увесь особовий склад, керівництво, гості, батьки та рідні курсантів. Привітати випускників із складанням Присяги  завітали почесні гості:  заступник Міністра внутрішніх справ України Ігор Бондаренко, очільниця Івано-Франківської військово-цивільної адміністрації Світлана Онищук, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, голова ГУНП в Івано-Франківській області Сергій Безпалько та керівники інших правоохоронних структур області.

Від імені Міністра внутрішніх справ України Дениса Монастирського, Колегії Міністерства внутрішніх справ України першокурсників привітав заступник Міністра Ігор Бондаренко:

 «Приєднатися до великої родини поліцейських – це висока суспільна місія та великий обов’язок перед державою! Промовляючи слово «присягаю»,  саме в цю мить ви робите один із найбільш важливих кроків у житті, після якого ваш шлях не обіцяє бути простим, але точно цікавим, захопливим і значущим як для вас особисто, так і для ваших родин та нашої країни».

Цього дня курсанти-першокурсники ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка також стали власниками спеціальних жетонів з індивідуальними номерами, що видаються поліцейським та посвідчують їх належність до органів, закладів та установ Національної поліції України, підтверджують повноваження, встановлені Законом України «Про Національну поліцію».

«Ви обрали для себе непростий професійних шлях – захист держави, прав і свобод її громадян. Дякую за це вам і вашим батькам. Впевнений, що  ви станете взірцем сумлінного служіння українському народу, високих моральних якостей, офіцерської честі та відповідальності», – зазначив ректор університету Віталій Комарницький.

Після складання Присяги, усі присутні вшанували хвилиною мовчання патріотизм, мужність, вірність і героїзм тих, хто поклав своє життя за волю, єдність і незалежність України.

А молодих поліцейських попереду ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка  ще чекає сумлінне та старанне навчання, набуття і удосконалення професійних навичок.