У Всеукраїнському конкурсі на краще правниче видання відзначено співробітників ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка

Дніпропетровським державним університетом внутрішніх справ та Всеукраїнською громадською організацією “Асоціація українських правників” проводився Всеукраїнський конкурс на краще правниче видання. Рішенням конкурсної комісії відзначені наукові праці співробітників Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка.

Так, дипломом І ступеня за номінацією “Довідкові видання” відзначено видання “Протидія злочинності в Україні (2013-2020): інфографіка”, підготовлене першим проректором університету, доктором юридичних наук, професором Миколою Карчевським. Дипломом ІІІ ступеня за номінацією “Наукові видання (“Монографії”) відзначено монографію “Розслідування незаконного посіву або вирощування снотворного маку і конопель, підготовлену колективом авторів у складі декана факультету №2, кандидата юридичних наук, доцента Володимира Бондаря, доцентів кафедри організації правоохоронних та судових органів, кандидатів юридичних наук Максима Кривоноса та Демида Морозова, старшого викладача доцента кафедри організації правоохоронних та судових органів Олександра Пупиніна.

Представники ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка висловлюють вдячність організаторам конкурсу за об’єктивну оцінку правничих видань та сподівання на подальшу співпрацю в царині наукових розвідок з протидії злочинності!