Study Tours to Poland

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ!

Відкрито набір на програму навчальних візитів до Польщі “Study Tours to Poland”. Це програма польсько-американського фонду свободи, що дає можливість студентам з України та Молдови познайомитися з польськими ровесниками, зустрітися з представниками академічних спільнот і громадських організацій, а також відвідати лекції, семінари та культурні заходи.

“Study Tours to Poland” – це півтора тижні інтенсивної пізнавальної програми у міжнародній групі однодумців, під час якої учасникам надається можливість отримати нові знання та вміння, познайомитись з цікавими людьми.

У програмі “Study Tours to Poland” можуть брати участь успішні студенти закладів вищої освіти, котрі беруть активну участь у громадському житті та відповідають таким формальним вимогам:

– вік 18-21 (народжені в період від 1 січня 2000 до 30 червня 2004 р.);

– громадянство України або Молдови;

– навчання в Україні, Молдові, країнах Європейського Союзу або Європейської економічної зони;

– наявність дійсного закордонного паспорту (термін дії паспорту повинен бути щонайменше до 31 березня 2023 року);

– повна вакцинація проти COVID-19 препаратами, схваленими Європейським агентством лікарських засобів (EMA) та Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ), сертифікат європейського зразка або сертифікат про одужання (з терміном дії не менше 5 місяців на момент подання заявки).

Заявки від кандидатів/-ок приймаються до 29 вересня 2022 року включно (до 23:59 за польським часом).

Детальні умови та форма для подання заявок доступні на офіційному сайті програми: https://stp.studytours.pl/ua/