Курсанти ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка опановують новий навчальний курс

Курсанти Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка опановуватимуть нову навчальну дисципліну «Євроінтеграція: законодавство та Інтернет речей». Викладається вона в межах виконання проєкту “Програма Erasmus+ Jean Monnet Chairs | EACEA.

Проект «EULIoT» створений представниками Національного технічного університету України “Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського” та базується на міждисциплінарному підході, поєднуючи знання та дослідження як з загальних технічних питань функціонування найсучасніших технологій, так і з правових проблем, пов’язаних з трансформацією змісту та форм суспільних відносин, з виникненням особливостей при їх реалізації в процесі застосування цифрових технологій в певних секторах суспільної активності.

Проект входить до обсягу досліджень Європейського Союзу, що стосуються політики ЄС щодо кібербезпеки, критичних інфраструктур, захисту даних, використання роботів та штучного інтелекту.

Днями відбулась презентація проєкту, а тепер на чекає введення в предметну сферу Інтернету речей; вивчення загальносистемних правових проблем впровадження Інтернету речей та законодавче регулювання застосування базових технологій Інтернету речей.

Триватиме навчання до середини грудня, після чого учасники курсу отримають сертифікати.