Участь представників ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка у тренінгових семінарах

Нещодавно, на запрошення громадського формування «Капеланський патруль», курсанти та науково-педагогічні працівники університету взяли участь у тренінговому семінарі «Як сповіщати рідних про смерть, важливість роботи з втратами, підтримка родин поранених та загиблих», що проходив у м. Рівне. Під час заходу здобувачі вищої освіти ознайомилися з досвідом, який використовується у роботі капеланів США, а також змогли поспілкуватися з представниками капеланського руху з США та України: Грегом Янгом – капеланом федеральних агентств США та поліцейського управління Джерматаун (Вісконсін), тренером-консультантом по кризовій інтервенції, членом Міжнародної асоціації навчання співробітників правоохоронних органів, тренером Міжнародного фонду стресу за критичних інцидентів, Алексом Герасімовим – капеланом управління шерифа м. Форсайз Каунти (Джорджія), Джоном Шейханом –  викладачем дисциплін по роботі з неповнолітніми у правоохоронних органах США.

Окремо для представників університету Тім Фелтон, поліцейський США у відставці, капітан поліції, тренер з тактичної медицини та тактики бою, засновник тренінгового центру для співробітників правоохоронних структур у штаті Мічіган, провів семінар-практикум за темою «Тактична комунікація та вирішення стресових ситуацій при контакті з підозрюваним», на якому курсанти отримали знання та практично відпрацювали окремі алгоритми спілкування з правопорушниками у конфліктних ситуаціях.

Представники університету вдячні організаторам та представникам капеланського руху з США та України за набуття корисного досвіду з методик спілкування у різних ситуаціях!