Представники ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка взяли участь міжнародному круглому столі «Мовна підготовка поліцейських: традиції, перспективи та зарубіжний досвід»

4 серпня  в Одеському державному університеті внутрішніх справ у режимі онлайн відбувся міжнародний круглий стіл «Мовна підготовка поліцейських: традиції, перспективи та зарубіжний досвід». Участь у заході взяли і представники Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка.

Учасники круглого столу розкривали у своїх доповідях актуальні питання мовної підготовки курсантів закладів вищої освіти МВС України, культури спілкування в службовій діяльності поліцейських, перспектив розвитку комунікативних технологій у навчально-методичному забезпеченні підготовки поліцейських, а також іншомовній компетентності працівників Національної поліції України в умовах євроінтеграції.

Так, зокрема, курсант 3 курсу ЛДУВС імені Е.О.Дідоренка  Роман Скурідін виступив із докладом, щодо проблем комунікативної діяльності майбутніх правників і статусу риторики в універсальному контексті, використання прийомів аргументації та красномовства у правовій галузі, уміння домовлятися та переконувати за допомогою слова.