Участь академічної спільноти у процедурі внутрішнього забезпечення якості освітніх програм підготовки бакалаврів за спеціальностями 081 “Право” та 262 “Правоохоронна діяльність”

Провідний фахівець у галузі правового регулювання, організації проведення, тактики негласних слідчих (розшукових) дій, к.ю.н,  адвокат, доцент кафедри кримінального права та процесу Київського університету права НАН України Олександр Бабіков провів заняття з курсантами ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка.

Відбувся захід у форматі воркшопу, його організатором виступив професор кафедри кримінально-правових дисциплін Володимир Бондар.

Так, під час заняття курсантам надали рекомендації щодо проведення та фіксації ходу і результатів НС(Р)Д на підставі правових позицій Верховного Суду, ЄСПЛ з урахуванням змін, внесених до кримінального процесуального законодавства у зв’язку з введенням воєнного стану, а також багаторічної правозастосовної практики фахівця в слідчих підрозділах Генеральної прокуратури України, Державного бюро розслідувань та адвокатурі під час здійснення захисту інтересів низки політиків та міжнародних корпорацій.

У свою чергу здобувачі вищої освіти продемонстрували високий рівень підготовки та актуалізували нагальні потреби практики, котрі потребують належної процесуальної регламентації.

Представники ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка висловлюють вдячність Олександру Бабікову за участь у забезпеченні якості освітніх програм підготовки здобувачів університету.