У ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка відбулось бінарне практичне заняття з теми «Кримінально-процесуальні документи пов’язані з проведенням слідчих (розшукових) дій»

Освітньою програмою підготовки здобувачів ступеня бакалавра за спеціальністю 081 «Право» ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка враховується регіональний та галузевий аспекти.
13 липня професор кафедри кримінально-правових дисциплін, підполковник поліції Володимир Бондар спільно зі слідчими-криміналістами слідчого управління ГУНП в Івано-Франківській області майорами поліції Ігорем Фициком та Михайлом Ткачуком провели бінарне практичне заняття з теми «Кримінально-процесуальні документи пов’язані з проведенням слідчих (розшукових) дій» для курсантів навчальної групи 19-02 факультету № 2 (підготовки фахівців для органів досудового розслідування).
Під час заняття обговорили актуальні проблеми та сучасні можливості фіксації подій злочинів з ознаками артилерійських обстрілів, скоєних російськими військовими у Бучі та Ірпені Київської області. Закцентували увагу здобувачів на системі основних понять для опису обставин артилерійського обстрілу та виокремили вимоги, що пред’являються до таких позначень: однозначність, загальнодоступність, об’єктивність, а також необхідність визначення місця підриву боєприпасу; типу боєприпасу; пошкодження навколишнього середовища; типу системи та її тактико-технічних характеристик; місця розташування вогневої позиції.
Ігор Фицик та Михайло Ткачук  продемонструввали зразки сучасної криміналістичної техніки, яка використовується під час проведення слідчих (розшукових) дій підрозділами досудового розслідування ГУНП в Івано-Франківській області з огляду на територіальні особливості злочинності в регіоні.

Представники університету висловлюють вдячність практичним працівникам та сподіваються на подальшу системну співпрацю.