Триває практика молодих поліцейських

За період практики курсанти Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка познайомились із специфічними підрозділами Національної поліції.

Молоді поліцейські довідались про організацію  роботи  підрозділу патрульної поліції “ТОР”,  служби криміналістів, вибухотехнічного відділу поліції тощо.

Від патрульних здобувачі освіти  дізнались про особливості проходження служби в лавах патрульної поліції, основні  законодавчі аспекти та найголовніші розділи кодексу України про адміністративні правопорушення, які треба знати поліцейським.

Хлопці та дівчата оглянули спеціальні засоби, що використовують у повсякденній діяльності патрульні та спробували у користуванні технічні засоби, що знаходяться на озброєнні патрульної поліції — радіостанції, планшети, нагрудні камери, принтери тощо.

 

Спеціалісти-криміналісти ознайомили з основними принципами своєї діяльності, продемонструвавши вміст криміналістичної валізи та показавши, як фіксувати та вилучати сліди на місці події.

У межах заходів курсанти виявляли активність та отримували відповіді на запитання, які в подальшому стануть у нагоді під час несення служби.