Для курсантів ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка влаштували екскурсію містом

Івано-Франківськ – це місто з багатовіковою історією, давніми традиціями, неординарним мистецьким життям та динамічною економікою, засноване ще в середині XVIІ століття.

Цими вихідними курсанти другого курсу Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка  здійснили екскурсію Франківськом. Під час прогулянки містом, де панує неймовірна атмосфера старовини й затишку, здобувачі освіти оглянули культові релігійні споруди різних конфесій: монастирі, церкви, костьоли, палаци тощо.

Вразили своєю красою здобувачів освіти центральна площа міста Ринок з її окрасою та найвищою точкою міста Ратушею та центральний корпус медичної академії збудований в стилі еклектики з внутрішнім двором, де здійснювалося управління містом.

Цікавою була прогулянка вулицею Незалежності, де розташовані колоритні кав’ярні  та ресторани. Оглянули міський суд, в якому знаходився уряд ЗУНР, що творив молоду українську державу галичан.

Палац єпископів,семінарію Станиславівської єпархії Греко-Католицької Церкви, затишний та невеликий сквер з пам’ятником Адама Міцкевича тощо – все це обговорювали курсанти та жваво ділилися враженнями від прогулянки, яка запам’ятається їм надовго.