Триває тиждень, присвячений Дню Європи

Триває тиждень, присвячений Дню Європи в Україні. Викладачі кафедри іноземних мов Володимир Краснопольський, Наіля Хайруліна та Ганна Дубова провели заходи, присвячені тематичні заходи для курсантів, під час яких успішно використали матеріали онлайн-курсів платформи LEED CEPOL. Це освітня платформа, яка спрямована на обмін досвідом між поліцейськими європейських країн, а також це можливість онлайн-навчання та нова система онлайн-тренінгів CEPOL (https://www.cepol.europa.eu/media/news/enet-leed-cepol-launches-brand-new-elearning-platform).

Так, курсантам спеціальності 081 «Право» був запропонований віртуальний тур до поліцейського відділку за європейським стандартом (Police English Language 1: Police Station – https://leed.cepol.europa.eu/pluginfile.php/373456/mod_resource/content/3/index.html). Слухачі мали змогу ознайомитися з організацією поліцейської діяльності наочно, а також збагатити свій англомовний вокабуляр професійною лексикою, що був заздалегідь розроблений у застосунку “Flippity” (Police Station Vocabulary Cards –  https://www.flippity.net/fc.php?k=1aeZIFxTWWCcj_X3fnV5bXrmqDuLr7Rr1ZRa5RR-6rb8). Зорганізувала такий вид практичного заняття доцентка кафедри іноземних мов Наіля Хайруліна.

Окрім того,  були зорганізовані заняття з використанням плаформи Liveworksheets, матеріали з якої сприяли поглибленню знань щодо країн Євросоюзу, історії свята та Європейських інституцій.

Здобувачі вищої освіти взяли активну участь у вікторині, а  командна робота викликала неабияку жагу вдосконалювати свої навички говоріння англійською мовою.