Про підсумки Двадцятого конкурсу курсантських соціологічних досліджень

Конкурси курсантських соціологічних досліджень проводяться у Луганському університеті внутрішніх справ з 1998 року. Під час вивчення дисципліни «соціологія» курсанти самостійно обирають тему, яку вони вважають актуальною, збирають, обробляють та аналізують інформацію щодо різних аспектів навчання та служби в університеті. Вже багато років курсантські дослідження об’єднані загальною темою «Проблеми формування особистості майбутнього правоохоронця».

Такі навички є важливими для майбутніх працівників поліції. Як наголошував засновник університету Е.О. Дідоренко, «не кожен соціолог може бути поліцейським, та кожен поліцейський повинен бути соціологом». Зрозуміло, що вміння налагодити комунікації з населенням багато в чому залежать від набутих під час навчання навичок аналізу взаємин між людьми.

У поточному навчальному році цикл досліджень був проведений вже вдвадцяте. Для проведення досліджень курсанти сформували дослідницькі колективи, самостійно розподілили обов’язки, розробили програму досліджень, провели опитування та підготували звіти про результати досліджень.

Для участі у конкурсі було представлено 11 досліджень.

Конкурсна комісія (у складі викладачів кафедри соціально-гуманітарних дисциплін) оцінювала оригінальність обраних тем, актуальність досліджуваних проблем, самостійність досліджень, реалістичність і перспективність вироблених пропозицій.

Лауреатами конкурсу стали:    

1 місце – курсант навчального взводу 20-02 Владислав ВОЙТЕНКО за дослідження «Вплив месенджера Телеграм на спосіб життя курсантів».

2 місце – курсантка навчального взводу 20-01 Євгенія ЯКУБА за дослідження «Вплив атмосфери в кімнаті гуртожитку на успішність навчання».  

3 місце – курсантка навчального взводу 20-02 Поліна ІВАНОВСЬКА за дослідження «За яких обставин курсанти звертаються до медичної частини».

Вітаємо переможців і сподіваємось на подальшу реалізацію вашого творчого потенціалу!