Консультації з передової для здобувачів вищої освіти

24 лютого, початок війни, доктор наук, професор, завідувач кафедри державно-правових дисциплін Володимир Нестерович зустрів в практичних підрозділах ГУНП в Луганській області, проходячи там актуалізацію.
Цей складний час об’єднує усіх українців. Нестримна жага до перемоги та прагнення захисту своєї землі об’єднав і викладачів,і вчорашніх випускників.
Так, наразі Володимир Нестерович разом із випускниками ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка Максимом Мухіним та Єгором Шемаховим несуть службу у зоні активних бойових дій, захищаючи рідну землю від російських загарбників.
В перервах між виконанням бойових задач завідувач кафедри проводить консультації для аспірантів Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка.
«Ми захищаємо свої землі, і неодмінно здобудемо перемогу. Але як би складно зараз не було, ми не маємо забувати про наше майбутнє. Тому навіть в таких умовах я намагаюся підтримувати зв’язок зі своїми аспірантами та консультувати їх», – говорить Володимир Нестерович.
За проведенням занять в такому незвичному форматі з великою зацікавленість спостерігають Єгор і Максим, і можливо вже задумуються над продовженням навчання та здобуттям нових перемог в освіті.

Перемога за нами!
Слава Україні!